Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana oświetlenia podsufitki z klasycznego na LED

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana oświetlenia podsufitki z klasycznego na LED

    Zamieszczone przez MadDriver
    A co myslicie o tych felach Xtreme?
    chyba jednak troszkę za cudaczne jak do kombi..

    Zamieszczone przez SilentEmpire
    Taki zamówiłem i nikt mnie nie wyprowadzi z równowagi
    prawidłowo :kciukgora
    widziałeś go na żywo :?:

  • #2
    Wymiana oświetlenia podsufitki z klasycznego na LED

    Witam dawno nic nie publikowałem odnośnie auta więc podaję linki do dwóch moich najnowszych filmów.
    Wymiana oświetlenia podsufitki z klasycznego na LED SKODA OCTAVIA II FL 1.4 TSI 90kW 122KM

    Poniżej linki do filmów które wykonałem podczas unboxingu i montażu zakupionego oświetlenia.

    UNBOXING żarówki klasyczne i LED SKODA OCTAVIA II FL 1.4 TSI 90kW 122KM


    Wymiana oświetlenia podsufitki z klasycznego na LED SKODA OCTAVIA II FL 1.4 TSI 90kW 122KM


    Po wymianie na LED efekt jest pozytywny, światło jest bardzo jasne i oświetla całą kabinę. Dla niektórych światło może być zbyt mocne przy diodach x 8 smd wtedy należy zastosować mniejszą ich ilość.


    Kwiecień 2010 r., 122 KM (90 kW), skrzynia biegów: manualna
    1.4 TSI AMBIENTE + dodatki

    Komentarz


    • #3
      staples, możesz podać link do aukcji na której kupiłeś żarówki?
      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

      Komentarz


      • #4
        Linki do allegro

        Witam
        Poniżej zamieszczam linki do allegro gdzie nabyłem żarówki. To mój drugi albo trzeci zakup u tego allegrowicza i nie miałem żadnych problemów co nie znaczy, że zawsze wszystko jest ok sami wiecie jak bywa.

        Sprzedawca Bestlook1


        ŻARÓWKA LED SAMOCHODOWA W5W T10 1 LED L0201 WAWA


        ŻARÓWKA LED 42MM 6xSMD 5050 CAN BUS C5W C10 CANBUS


        ŻARÓWKA LED SAMOCHODOWA W5W T10 1 LED L0202 WAWA


        ŻARÓWKA OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS WAWA SKLEP


        ŻARÓWKA LED 42MM 8xSMD 5050 CAN BUS W5W T10 CANBUS


        Kwiecień 2010 r., 122 KM (90 kW), skrzynia biegów: manualna
        1.4 TSI AMBIENTE + dodatki

        Komentarz


        • #5
          Nie ma błędu przepalonej żarówki?
          Kondziu

          OCP

          Komentarz


          • #6
            Te W5W strasznie lipne... lepiej dołożyć parę zł i kupić takie na płyce z 4 diodami i świeci bardzo fajnie - niby kąt padania światła jest inny ale efekt dużo lepszy.
            VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
            Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

            Komentarz


            • #7
              lu5asz
              Ja nie mam maxidota ale przepalone żarówki pokazuje mi ikonka żarówki świecąca na żółto w zegarach, a nic takiego nie występuje. Tylko nie jestem pewien czy oświetlenie podsufitki jest spięte z szyną gdyż jak kiedyś spaliła mi się żarówka 44mm nic nie sygnalizowało tego faktu.

              alxxx
              Fakt te W5W dają bardzo mało światła i średnio się nadają do czytania w nocy, ale zamienniki 44mm dają naprawdę mocne światło i całe wnętrze auta jest dobrze oświetlone.


              Kwiecień 2010 r., 122 KM (90 kW), skrzynia biegów: manualna
              1.4 TSI AMBIENTE + dodatki

              Komentarz


              • #8
                Do podsufitki polecam OSRAM LEDRIVING W5W LED jak dla mnie Number 1 wśród LEDowych żarówek W5W. Niestety nie są tanie (komplet 2 szt średnio kosztuje 60PLZ) ale jest na nie gwarancja w zależności od sprzedawcy 6 lub 12 miesięcy.

                Dostepnę są barwy 4000k lub 6000k.

                Dwie sztuki w podsufitce w połączeniu z C5W 8xSMD5050 CANBUS (np. MONSTER z MOTOHID) dają oświetlenie wnętrza nieporównywalnie jaśniejsze niz dała fabryka.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X